Junior Procesní Inženýr

Náplň Vaší práce:

  • Vývoj, konfigurace a optimalizace průmyslových procesů od vzniku až po spuštění a certifikaci
  • Hodnocení procesů, provádění měření a interpretace dat
  • Navrhování, provoz, testování a aktualizace systémů a procesů
  • Vypracování osvědčených postupů, rutiny a inovativních řešení ke zvýšení rychlosti výroby a kvality výstupu
  • Spravovat omezení nákladů a čas
  • Posuzovat rizika, kvalitu vstupních materiálů a finálních výrobků
  • Poskytovat procesní dokumentaci a provozní pokyny

Váš profil:

  • AJ výhodou, NJ výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Samostatnost, organizační schopnosti
  • Komunikace, spolupráce, multitasking
  • Zkušenost v SAP výhodou
  • Ochota cestovat (primárně Německo)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme :

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Bonus za docházku
  • Nástup možný ihned

Sonstige Informationen

Beschäftigungsbeginn: Ihned