Setter / Seřizovač

Náplň Vaší práce:

  • Dodržování procesních a výkonových parametrů výrobního procesu (včetně nastavování, seřizování,. atd)
  • Odpovědnost za stanovení pracovních a kontrolních postupů
  • Zaškolení nových pracovníků ve výrobě
  • Provádění přestavby výrobní linky, zařízení, stroje
  • Přípravu a vyhodnocování výrobního KPI, včetně reportování a být součástí při zlepšování procesů ve výrobě
  • Dodržování bezpečnosti práce, ochrany životního prostředí a 5S na pracovišti a ve společných prostorech a podílet se na jejich zlepšování

Váš profil:

  • Manuální zručnost, šikovnost
  • Chuť pracovat, zodpovědnost a týmovou spolupráci
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (37,5 h) - 3 směnný a nepřetržitý provoz

Co nabízíme :

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • Bonus za docházku
  • Nástup možný ihned

Sonstige Informationen

Beschäftigungsbeginn: Ihned